Uudised

27.04.2019 "Pilvede all" haagisepargis
Indrek Sammuli ja Rauno Märksi kehastatavad tegelased haagisepargis. Lähemalt →
01.08.2018 Alates 01.08.2018 uus asukoht
Lähemalt →
01.05.2013 4250 kg B-kat.juhilubadega
Uue liiklusseaduse kohaselt on võimalik lihtsustatud korras ja odavalt taotleda kuni 4250 kg täismassiga B-kategooria autorongi juhtimisõigust. Lähemalt →
01.01.2013 "Kodutunne" haagissuvilas.
"Kodutunne" haagissuvilas. Lähemalt →
01.10.2011 Telesari Kalevipojad
Kanal 2s näidatakse uut kodumaist 12-osalist telesarja “Kalevipojad, osalised elavad meie haagissuvilas. Lähemalt →

Haagissuvila OÜ, Tallinn,
alates 01.08.2018 Rannamõisa tee 12c ees.

Tegeleme aastast 2006 haagissuvilate müügiga. Mõned haagised on rentimiseks. Haagisepark asub Tallinnas Haaberstis Rannamõisa tee 12c Vianori ees ja on 24h avatud. Pidevalt inimest kohal ei ole, palume info saamiseks helistada 53 333 998.
 

B-kat. tohib haagist vedada: auto+haagise täismassid ei ületa 3500 kg.
Kõigis Teile pakutavates haagistes on:

 • mugavad diivanid-istumiskohad diivanilauaga
 • magamisasemed (3 - 6 inimesele)
 • soojendusseade (gaasiga)
 • köök (valamu, pliit, külmik)
 • riidekapp ja rohkelt panipaiku
 • valgus- ja elektrisüsteem 
 • veesüsteem

Meie haagismajad on hubased, puhtad ja heas sõidukorras. Kõik haagiste seadmed töötavad ja on kontrollitud. Juhendame Teid meelsasti caravani kasutamisel ja anname kaasa instruktsioonid. 

Ostusoovi korral palun toimige järgmiselt:

 1. Teatage oma külastusest meile telefoni teel ette, siis teame aega planeerida.
 2. Külastage meie haagiseparki Haaberstis, Rannamõisa tee 12c ees ( Õismäe ringilt Tabasalu poole sõites paremat kätt Vianori ees ).
 3. Valige endale sobiv haagissuvila.
 4. Tasuge 200.- EUR käsiraha, allkirjastage müügileping ja volitus.
 5. Volituse alusel vormistame haagise Teie nimele, teostame tehnoülevaatuse ja sõlmime liikluskindlustuse. Teie kohalolek pole toimingute ajal nõutav.
 6. Tulge Teile sobival ajal haagisele järele või laske haagis omale koju toimetada. Paljud haagised saame Teile kätte anda ka kohe, äraveoks on Teil vaja haakekonksuga autot.

Mis otstarbel caravane kasutatakse?

Enamik inimesi kasutab haagist reisimiseks. Maja konksu otsas vabastab Teid vajadusest hotellikohti broneerida ning marsruuti öömajade järgi kavandada. Saate terve reisi tunda hubaseid koduseid mugavusi ja peatuda nii kaua ja just seal kus soovite. Kaasaegsed haagissuvilad lubavad jälgida loodussõbralikku ja rohelist elustiili. Haagismaja sobib ideaalselt suvekoduks. Saate erinevalt maamaja omanikust, kes läheb maale tööle, oma niigi nappi puhkeaega kasutada lemmiktegevustele. Võite end puhkuse ajal tunda muretuna ja pärast selle lõppu ei pea pelgama rüüstajaid, kes armsa suvemaja lagastaksid. Asenduspinnana maja remondi, näiteks katusevahetuse ajaks. Liikuva kontorina, valvurimajana või soojakuna ehitustel. Liikuva pilkupüüdva reklaamina firmale või tootele. Välimüükidel  müügikohana. Staabina või puhkekohana väliürituste korraldamisel.

Haagiselamu kasulikkus.


 • Sääst ööbimiskuludes - suure osa puhkusereisi kuludest moodustavad just hotelliarved mida caravaniga reisides saab vältida.
 • Eksklusiivne reisimisviis - oled nautinud puhkust mitmel eri moel, proovi ka haagissuvila mõnusid ja tutvu siinmail veel uudse puhkusevormiga.
 • Aja kokkuhoid - pool päeva kulub tavaliselt majutuskoha otsinguiks ja enda sisseseadmiseks. Caravaniga reisides on Teil kodu kaasas ja isegi magamisasjad on omad.
 • Privaatsus - peatuskohti saate valida omaette, eemal igapäevakärast.

Kas osta või rentida?

Seda otsustate Teie, vastavalt oma vajadustele ja võimalustele. Ka kindla ostusoovi korral oleks mõtekas rendihaagisega proovireis teha. Tee peal tulevad välja kõik plussid ja miinused, mis haagisega ringiliikumisel kaasneda võivad. Lisaks annab see väga põhjalikud eelteadmised, millist haagist millise lisavarustusega just vaja on. Olete oodatud, abistame Teid meelsasti heade nõuannetega ja tutvustame oma haagiseparki.
 

Haagissuvila ajalugu piltidel:
http://www.youtube.com/watch?v=s_sKHo9Te6U&feature=related 
http://www.youtube.com/watch?v=evDUYjtTY3s&NR=1&feature=fvwp
http://artishok.blogspot.com/2008/08/peatusstopover.html


Meeldiva kohtumiseni! 

Kuhu reisida:


 

Peatumispaigad caravanidele

 

 
Varuosad haagistele: 6 835320
Järveotsa tee 54, Tallinn
E-R 9.00-17.30
www.matkasuvilad.ee
Varuosad haagistele: 60 62 460
Läike tee 16, Peetri, Rae vald
E-R 9.00-17.00
http://www.dethleffs.ee/est/tarvikud